17 marca 2020

 

 

*Tematyka zebrania <- pobierz PDF

*System szkolenia <- pobierz PDF

*Filozofia pracy trenera AT Champion <- pobierz PDF

*Projekt Champion Player sezon 2020/21 <- pobierz PDF

*Konkursy na dofinansowania z Urzędu Miasta Biała Podlaska na rok 2020:

- wyniki promocja miasta przez sport <- pobierz PDF

- wyniki przeciwdziałanie alkoholizmowi <- pobierz PDF

- wyniki dotacja na organizacje kultury fizycznej <- pobierz PDF

 

         "Klub został beneficjentem dofinansowania w łącznej kwocie 5.000 zł na rok 2020 z Budżetu Miasta. W puli środków na dofinansowania z w.w. konkursów - dla wszystkich organizacji sportowych ze środków Miasta Biała Podlaska rozdysponowana została kwota 1 814 500 zł (pieniądze publiczne).

         W ciągu ostatniego roku klub wydał ok. 30.000 zł na wynajem obiektów treningowych (z czego ok. 20.000 zł trafiło do jednostek podległych Gminie Miejskiej Biała Podlaska). Sytuacja ta sprawia, iż jeżeli klub ma mieć rzeczywiste wsparcie ze strony Miasta - liczymy na zdecydowanie wyższe dofinansowanie na rok 2021. Będziemy się także ubiegać o nieodpłatny wynajem obiektów. Aktualnie, oprócz składek rodziców zawodników, Akademia nie ma innych zewnętrznych źródeł finansowania. W ciągu 20 miesięcy od powstania AT Champion, w szkółce trenuje lub trenowało ok. 250 dziewczynek i chłopców z Białej Podlaskiej i okolic. W klubie pracuje 14 trenerów, posiadamy biuro oraz wiele innych opłat administracyjnych. Obecna sytuacja sprawia, iż spowolniony jest rozwój klubu, przedsiębiorcze i pełne pasji działania na rzecz rozwoju kultury fizycznej dzieci i młodzieży. Ważną misją jest również ukierunkowywanie uwagi dużej liczby młodych ludzi na prozdrowotny styl życia i rozwijanie pasji, odciągając tym samym od współczesnych chorób cywilizacyjnych - używek, nadmiernego korzystania z komputera i smartfona, czy też zwyczajnego braku kultury. Mamy zdecydowanie większe ambicje na zwiększenie jakości naszych usług. Wskutek tego możliwe będzie spotęgowanie rozwoju Państwa dzieci w zakresie kultury fizycznej. Korzyści psycho-fizyczne, jakie mogą one odnieść z zajęć sportowych - to najważniejsze, co możemy im przekazać.

         Dziękujemy obecnym na zebraniach za reakcję i pomysły na nowe możliwości dofinansowań. Wystosujemy także petycję do Prezydenta Miasta o nieodpłatny wynajem niektórych obiektów na treningi. Wkrótce Państwu ją prześlemy. Liczymy na wsparcie w rozwoju pasji piłkarzy i trenerów AT Champion!"

 

Kamil Matczuk, Prezes AT Champion Biała Podlaska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Materiały z zebrań dla rodziców

 

 

© 2024 AKADEMIA PIŁKARSKA CHAMPION

BIAŁA PODLASKA

ul. Warszawska 14/201, 21-500 Biała Podlaska

Bank Pekao 72 1240 2177 1111 0011 1761 9064

biuro@apchampion.pl