25 stycznia 2023

PODSUMOWANIE ROKU 2022 (!)

 

STYCZEŃ - organizujemy cykl  Ogólnopolskich Turniejów "Champion Cup", w jednym z nich zwyciężają nasi 2008-2009 Łącznie gościmy  drużyn!

 

LUTY - organizujemy PRO zimowy obóz dla drużyn Trampkarz/Młodzik w Nadrzeczu! Bierze udział ponad  piłkarzy

 

MARZEC - drużyna Trampkarza, po awansie z grupy brązowej Ligi Wojewódzkiej debiutuje w grupie srebrnej (najwyższa klasa rozgrywkowa w -letniej historii) meczem z Unią Hrubieszów

 

KWIECIEŃ - drużyny młodsze: Młodzicy, Orlicy, Żacy (łącznie  drużyn - rozpoczynają rywalizację w ligach okręgowych. Na zdjęciu Młodzicy po triumfie w pierwszym meczu.

 

MAJ - nasze drużyny grają rekordową ilość meczów w rozgrywkach ligowych. Wyróżniający się zawodnicy dostają szansę testów w Jagiellonii Białystok czy Górniku Łęczna!

 

CZERWIEC - piknik-zakończenie sezonu i prawie 500 uczestników imprezy! Trening pokazowy, mecz trenerzy-piłkarze, rozdanie nagród, pożegnanie naszych pierwszych "absolwentów"-drużyny Juniora. Wspaniała atmosfera 

 

LIPIEC - wracamy do Nadrzecza w wakacje  Na obozie letnim czeka nas moc atrakcji nie tylko sportowo-rekreacyjnych, ale również turystycznych, bowiem udaje się zwiedzić również Zamość

 

SIERPIEŃ - podpisujemy umowę z ProTrainUP. Jest to system-aplikacja do zarządzania klubem, komunikacji z rodzicami piłkarzy itp., który uzyskuje pochlebne recenzje. Sukcesywnie wdrażamy Protrainup w klubie.

 

WRZESIEŃ - Orlik 2012/13 zwycięża w eliminacjach Turnieju Wolności! Dzięki temu jadą na Finał Wojewódzki do Zamościa, gdzie kończą w najlepszej ósemce drużyn.

 

PAŹDZIERNIK - rozpoczynamy proces rekrutacji w Certyfikacji Szkółek PZPN. Spore wyzwanie dla całej kadry i rodziców! Cierpliwie pracujemy i udaje się spełniać kolejne wymogi. Czekamy na ocenę końcową pod koniec grudnia.

 

LISTOPAD - Gramy dużo nie tylko w lidze! "Turniejem Niepodległości" rozpoczynamy cykl 6 turniejów Champion Cup. Gościmy łącznie ponad 40 zespołów. Piąty sezon nasze turnieje cieszą się dużym zainteresowaniem.

 

GRUDZIEŃ - końcówka roku ostatnie turnieje, szkolenia trenerów ale przede wszystkim Treningi Rodzinne. Wspaniała energia, dobra atmosfera, uśmiech dzieci - bardzo fajnie kończy się rok pełen wrażeń!

 

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM PIŁKARZOM, RODZICOM, SYMPATYKOM I SPONSOROM za ten udany rok!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2024 AKADEMIA PIŁKARSKA CHAMPION

BIAŁA PODLASKA

ul. Warszawska 14/201, 21-500 Biała Podlaska

Bank Pekao 72 1240 2177 1111 0011 1761 9064

biuro@apchampion.pl