10 kwietnia 2020
"Szanowni Państwo, piłkarze i rodzice - członkowie AT Champion,
 
Termin powrotu do zajęć jest nadal niejasny i jest on uzależniony od decyzji odpowiedniego Ministerstwa RP. Wrócimy do zajęć w pierwszym możliwym terminie, który mamy nadzieję już niebawem.
 
Jeżeli chodzi o bieżące składki członkowskie w Białej Podlaskiej, powołując się na rozdział „Postanowienia końcowe” art. 2 regulaminu klubu, tj. „sprawy nie zapisane w regulaminie może rozstrzygać Prezes Akademii”, podjąłem decyzję o obniżeniu składek członkowskich za miesiąc kwiecień o 50 %, z przyczyn etycznych. W tej sytuacji to minimum potrzebne do funkcjonowania szkółki w tym momencie. Jednak jeżeli ktoś z Państwa MOŻE pozwolić sobie na wsparcie klubu składką 100% za miesiąc kwiecień - prosimy o takie wsparcie. Proszę o uregulowanie kwietniowych składek do końca kwietnia 2020 r.
Jak wiele „firm” funkcjonujących dziś w Polsce mierzymy się z oczywistymi trudnościami finansowo-organizacyjnymi, jakie przysporzyło nam „zamrożenie” naszych działań na rzecz rozwoju dzieci i młodzieży. Przy okazji zwracamy się przypomnieniem o konieczności opłacenia zaległych składek za miesiąc marzec. Liczymy na Państwa wsparcie i zrozumienie, jeżeli chcą Państwo aby Klub przetrwał ten czas, dalej funkcjonował i rozwijał się na miarę potencjału jaki drzemie w dzieciach trenujących w szkółce.
 
Z wyrazami szacunku, Kamil Matczuk"

 

Sprawy bieżące (m. in. termin powrotu do treningów, składki za kwiecień)

 

 

© 2024 AKADEMIA PIŁKARSKA CHAMPION

BIAŁA PODLASKA

ul. Warszawska 14/201, 21-500 Biała Podlaska

Bank Pekao 72 1240 2177 1111 0011 1761 9064

biuro@apchampion.pl